приватний психіатр
Паращак Н. М.

Записатися на прийом
scroll down

Прийом психіатра: коли він необхідний?

Існують певні симптоми, які служать підставою для консультації психіатра. Виділимо ті, які стосуються відвідин цього фахівця дорослими людьми.

  • страх перед проблемами, вирішення яких раніше давалося з легкістю (з-за виникаючих перешкод або з'являється виражена агресія, або повна апатія до ситуації);
  • постійна тривога, не обумовлена ніякими чіткими обґрунтуваннями;
  • постійне відчуття сонливості, незалежно від розпорядку дня, також сюди відноситься і варіант з постійною безсонням;
  • порушення концентрації уваги, проблеми з пам'яттю;
  • виникнення некерованих станів (слізливість, безпричинна образливість, страх спілкування з людьми, паніка, агресія тощо).
Записатися на прийом

Сертифікати психіатра:

Коли ще потрібна консультація психіатра?

Прояви деяких захворювань настільки змінюють волю людини, що він просто втрачає здатність до сприйняття ситуації як прояву наявного захворювання. Часто хворий не розуміє, що потрібно лікуватися, тому він не приймає факту необхідності відвідування лікаря.У цьому випадку необхідна допомога близьких людей.Підставою звернення родичів хворого до психіатра служать наступні стани:

вартість послуг

Назва послуги Вартість
Первинний прийом 750 грн
Назва послуги Вартість
Вторинний прийом 550 грн
Лікування у психіатра: як воно проходить?

В залежності від виявленої патології застосовуються відповідні медпрепарати, які дозволяють забезпечити можливість відновлення функцій, втрачених на фоні захворювання. Також застосовуються заспокійливі препарати (антидепресанти, транквілізатори, стабілізатори настрою).

відгуки

Коментар:

Дуже сподобалось те, що прийшовши в зазначений час не треба було чекати своєї черги. Вийшло так, що в обідню перерву встигла зробити ще й УЗД обстеження) Так що, дякую працівникам Парацельсу за пунктуальність та професійність!!!

avatar Оксана

Коментар:

Центр невеличкий і недавно тільки відкрився. Одразу відчутно, що тут лікарі практикуючі і зі стажем. Все пояснили на хлопський розум, хоча я сам далекий від медицини. Сказали своє бачення вирішення проблеми, і я був приємно здивований, коли мій лікуючий доктор сказав те саме! Рекомендую!

avatar Ігор

Коментар:

Паращак Надія Миронівна дійсно лікар з великої літери! Лікувалися в неї, коли ще вона приймала в поліклініці. Мали досить серйозну проблему. Зараз вже все внормалізувалося, дуже Вам вдячні!

avatar Наталія

Коментар:

Мала сильні болі в животі, скільки не ходила по лікарях, безрезультатно. Прийшла сюди на УЗД, обстежилась, і знову нічого не знайшли. Тут мені лікар УЗД запропонував поспілкуватись з психіатром. Я спочатку здивувалась, думаю, при чому тут психіатр?! Виявилось, що це все наслідки психологічного стану, перевтоми і постійних переживань. Дуже Вам вдячна!

avatar Олена
Вхід